Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

​Vores medarbejdere​

Cirka 220 mennesker er engageret i Nordkabel A/S, og vi sætter pris på hver eneste.

Vores medarbejdere er kompetente og dygtige inden for hvert deres fagområde, og vi tøver derfor ikke med at give dem ansvar og medbestemmelse.​

​Beslutningsdygtige eksperter

Hos Nordkabel kan alle selv træffe en faglig og saglig beslutning, som er til mest muligt gavn i den enkelte situation. Den medarbejder som har hænderne og hovedet fordybet i jeres projekt, er også den medarbejder, som er mest kompetent til at træffe de nødvendige beslutninger. Den ekspertise er jeres garanti for en individuel løsning, uden at vi går på kompromis med fagligheden.

Det stærkeste hold

Alle vores medarbejdere kan noget helt særligt, og det udnytter vi til at sætte det stærkeste hold til at løse jeres opgave. Både blandt fagfolkene og blandt lederne er der kultur for, at vi er fælles om projekterne. Alle tager ansvar for at sikre den optimale løsning hver gang, og både direktøren, entrepriselederne og formændene indgår i det daglige arbejde. ​​

Administration

Direktør

Henrik Hassing

40 45 74 45

henrik@nordkabel.dk

Afdelingsleder

Bjørn Christiansen

22 14 14 45

bjorn@nordkabel.dk

Bogholderi

Mette Nielsen

23 38 99 04

mette@nordkabel.dk

Kontor i Aars

Kirsten Petersen

41 91 98 09

kirsten@nordkabel.dk

Kontor i Aars

​Hanne Bak Kristensen

​30 35 73 24

hanne@nordkabel.dk

Kontor i Aars

​Lisbeth Egede Madsen

41 91 98 43

lisbeth@nordkabel.dk

Kontor i Svenstrup

Rikke Busch Jørgensen

41 91 98 10

rikke@nordkabel.dk

Kontor i Randers

Helle Gotfredsen

31 91 71 45

helle@nordkabel.dk

Kontor i Randers

Inger Trier Fredericia

41 91 98 29

inger@nordkabel.dk

​Vores afdelinger

​Specialister i kabel- og ledningsarbejde

8 afdelinger og over 220 ansatte

Mere end 30 års erfaring

Medlem af Dansk Byggeri

Faste aftaler og godt samarbejde

Lange og gode relationer

Kontaktinfo

Nordkabel A/S


Vestre Boulevard 13​
​9600 Aars

CVR: 28851782

​​

Telefon: 98 62 14 45​

E-mail: henrik@nordkabel.dk

Afdelinger

​Aarhus

​Horsens

​Fredericia

​Hammelev

​Skovgårdvej 7